Kodas: DI039
Prekyboje: Laikinai Nėra
7,23 €
be PVM: 5,97 €

Meilės ir likimo perlas

  • Ieškote išskirtinės dovanos mylimai moteriai, mamai, draugei ar seseriai? Nudžiuginkite ją originalia, šilta ir dėmesinga dovana – MEILĖS PERLO dėžutė su tikru perlu, pakabučiu ir grandinėle visoje Lietuvoje Jums kainuos su ypatinga nuolaida.
  • Šiltos ir nuoširdžiai įteiktos dovanos – pats geriausias būdas išreikšti gražiausius jausmus, dėmesį ir rūpestį mylimam žmogui bet kokia proga. Tad jei artėja gimtadienis, draugystės sukaktis ar kita svarbi šventė, nepulkite ieškoti dovanos prekybos centruose ar apsiriboti nuobodžiais dovanų čekiais – šiandien Jums norime pasiūlyti išties originalią idėją, kaip nustebinti brangią moterį be didelių išlaidų!
  • Puoškitės pačios arba nudžiuginkite mylimas moteris visuomet gyva klasika! Pasinaudoję ypatingu šiandienos Grupinis.lt pasiūlymu, įsigysite išskirtinę dovaną – MEILĖS PERLO dėžutę su tikru perlu, pakabučiu ir grandinėle.

MEILĖS PERLO dėžutę sudaro:

  • specialus indelis, kuriame rasite tikrą austrę, kurios viduje slypi perlas;
  • grandinėlė (apie 30 cm ilgio);
  • pakabukas, į kurį dedamas perlas.

„Meilės perlo" dėžutė – tai originalus papuošalas ir staigmena viename! Dovaną gavęs asmuo turės galimybę pats susikurti pakabutį: skardinėje rasite tikrą kriauklę. Ją pravėrę pamatysite savo perlą, kuris gali būti vienos iš penkių spalvų, turinčių simbolinę reikšmę. Atidarykite savo kriauklę ir sužinokite perlo reikšmę:

balta spalva – tai išmintis;
kreminė spalva – tai sėkmė;
auksinė spalva – tai turtas;
persikinė spalva – tai sveikata;
purpurinė spalva – tai meilė.

Rastą perlą įdėkite į pakabutį, perverkite grandinėlę ir puoškitės šiuo papuošalu tiek kasdien, tiek ypatingų progų metu! Šiuos klasikinius, subtilius ir elegantiškus papuošalus nesunku priderinti prie įvairaus stiliaus aprangos.

Daugelyje kultūrų perlai ne tik dailus, bet ir gilią simbolinę prasmę turinti papuošalas – tai universalaus grožio, tobulumo, išminties, orumo, laimės simbolis. Manoma, kad perlas atskleidžia likimą, o nešiojamas jo savininkui neša laimę. 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: meiles, likimo, perlas