Kodas: F1520100
Prekyboje: Laikinai Nėra
3,97 €
be PVM: 3,28 €

Širdelė - rankų šildyklė

  • Juk dažnas žino, kaip namuose vienam būna nejauku ir šalta... Pasirūpink jau dabar, kad tokie vakarai nebūtų baisūs tavo artimam žmogui ir jis prisimintų tave, įsigyk šią šildančią širdelę ir pradžiugink jį arba ją! Padovanok šią širdelę tau rūpintiems žmonėms, ji  tikrai sušildys kiekvieną vakarą, kai taip norėsis šilumos.
  • Susisukęs į pledą, prisiglausk ją ir tikrai pajusi malonų šilumos pojutį. Tai pirmoji pagalba sušalusioms rankoms, atvėsusioms kojoms ar jaučiant pirmuosius peršalimo pojūčius. Taip pat padės greitai atgauti jėgas, kai lauke sušalsi. Ir padės greičiau užmigti, jei prieš eidamas miegoti pasidėsi ją šalia.
  • Tiesiog spustelkite mygtuką ir stebėkite kaip širdelė pradės keisti spalvą ir ims kietėti. Na o tuomet širdutė pradės šilti ir sušildys Jūsų sušalusias rankas ar kitą kuno vietą.
  • Gelis esantis viduje bus šiltas iki 30 minučių! Norėdami gražinti širdelę į pradinę padėtį, įmeskite ją penkioms minutėms į verdantį vandenį, po to leiskite jai atvėsti. Širdelė vėl paruošta naudojimui!
  • Širdelės matmenys: 12cm x 11cm.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: Širdelė, rankų, šildyklė